https://i0.wp.com/borstvoedingwaterland.nl/wp-content/uploads/2017/03/Borstvoeding-hoe-werkt-het.png?fit=300%2C200&ssl=1
200
300
Marjan Mühren
https://borstvoedingwaterland.nl/wp-content/uploads/2022/03/borstvoeding-2022-tekst-rood-bruin-640x304.png
Marjan Mühren2017-03-08 20:22:252023-07-25 09:45:23Kolven, hoe werkt het?Marjan Mühren Lactatiekundige IBCLC
Bereikbaar 7/7 | ma t/m vr 9.00 – 20.00 | zat/zon/feestdagen 11.00 – 15.00
Wil je snel een reactie? Stuur een WhatsApp/SMS | 0626028506
Twijfel je over een consult? Neem gerust contact op – ik denk graag met je mee.
Ik ben zwanger
Wil je je nuchter en goed voorbereiden op borstvoeding, zonder te verdrinken in meningen en fabels?
Op de pagina Ik ben zwanger vind je je opties: De Gouden Start-borstvoedingscursus, een preventief consult en heldere info voor jou en je partner.
Ik geef borstvoeding
Loopt borstvoeding anders dan je had gehoopt? Pijn, bijvoeding, onrust, twijfels – of gewoon het gevoel: “is dit wel normaal?”
Op de pagina Ik geef borstvoeding vind je De Gouden Zorg: consult aan huis of online, kolf- en flesadvies en een eerlijk plan waar je direct mee verder kunt – ook als je (gedeeltelijk) kunstvoeding geeft of wilt afbouwen.
De borstvoedingsspecialist regio Waterland en Hoorn
Regio Edam | Volendam | Monnickendam | Marken | Broek in Waterland | Amsterdam-Noord | Ilpendam | Watergang | Purmerend | Beemster | Oosthuizen | Hoorn | Bovenkarspel.
Woon je in een van de kleinere plaatsen er tussen of net er buiten schroom niet om contact op te nemen.
Scholing voor zorgverleners
Ik bied jaarlijks geaccrediteerde scholing over borstvoeding, speciaal voor verloskundigen en kraamverzorgenden. De inhoud staat vast voor dat jaar en sluit aan bij actuele praktijkvragen.
De scholing vindt plaats op locatie en is geschikt voor individuele deelname of in teamverband. Input vanuit het werkveld neem ik – waar mogelijk – mee in het aanbod voor het jaar erna.
Interesse of wil je een scholing plannen voor jouw team? Neem gerust contact op.
De kolfspecialist in Noord-Holland
Ontdek de perfecte kolf voor jou: koop of huur, 7 dagen per week te regelen
Kolfadvies
Wil je (straks) kolven en duizelt het je van alle schema’s, apparaten en goedbedoelde tips? Of heb je het gevoel dat je kolf harder werkt aan je frustratie dan aan je melkproductie?
Op de pagina Kolfadvies vind je alles over kolven in de zwangerschap en de eerste weken, huren in de kraamperiode, kolfconsult om verschillende kolven te testen en rustig kiezen welke kolf bij jou past – inclusief de mogelijkheid om via mij met korting een kolf aan te schaffen.













